Eesti Konsultantide Assotsiatsioon
Kaarna 27-5, Tallinn, 10620
mob: +372 504 0260
E-mail: eka at eka dot ee

EKA konsultantide andmebaas

Teretulemast EKA konsultantide andmebaasi. Antud andmebaasiga saavad liituda kõik Eesti konsultandid. Käesolevale andmebaasile suunab konsultandi leidmiseks huvilisi ka Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS)

EKA konsultantide andmebaasis eristatakse konsultandid kolme peamise rühma järgi

Selline grupeerimine aitab huvilisel paremini leida soovitud kriteeriumitele vastav konsultant.

Andmebaas on seotud laialt levinud LinkedIn sotsiaalvõrgustikuga, mis lihtsustab konsultandil oma andmete uuendamist ja annab huvilisele parema ülevaate. Muudatused LinkedIn’s kajastuvad ka EKA konsultantide andmebaasi LinkedIn profiilis. Konsultandi otsimine on kiire ja kasutajasõbralik. Selleks, et konsultandi põhiandmeid ja spetsialiseerumist vaadata ei pea profiili avama, vaid piisab hiirega vastavale infoväljale klikkimisest.

Konsultandi eetikakoodeks kehtib kõigile EKA konsultantide andmebaasis olevatele isikutele olenemata sellest, kas nad on EKA liikmed või mitte. Eetikakoodeksiga saab lähemalt tutvuda siin: http://www.eka.ee/index.php?id=10462

EKA ei vastuta konsultantide poolt enda kohta andmebaasis avaldatud info õigsuse eest. Kui EKA-l tekib kahtlusi siis võetakse konsultandiga ühendust ja palutakse temalt tõendusmaterjali. Andmebaasis kajastatakse vaid teostatud projektide spetsiifikat ilma klientide nime avaldamata.

Küsimuste korral saata e-kiri aadressile secretary at eka dot ee

Liigu andmebaasi